Doména www.frezynasnih.cz včetně SEO micro site je na prodej nebo pronájem. Více informací na www.investicnidomenynaprodej.cz

Sněhové frézy - výhody

Nejlépe je zeptat se majitele sněhové frézy na její výhody, oproti ručnímu hrabání sněhu. Sněhové frézy jsou dobrým pomocníkem, nemusíte se hrbit u práce, namáhat své ruce, stačí jen včas nastartovat sněhovou frézu při bílé nadílce.

Například sněhové frézy střední kategorie Cub Cadet, které najdete v nabídce firmy. Výhody této sněhové frézy tkví v jejím ovládaní, pouze jednou rukou můžete řídit sněhovou frézu a na ovládacím panelu si zvolit například směr odhazování sněhu nebo pojezdovou rychlost. Velká nádrž na provozní kapalinu umožní nerušený úklid sněhu ve středně těžkých podmínkách.

Vzhledem k různým výhodám je potřeba například porovnat sněhové frézy jednostupňové či dvoustupňové. Jednostupňové sněhové frézy jsou vhodné spíše pro menší nánosy čerstvého, nezledovatěného sněhu na chodnících nebo příjezdových cestách. Proto jsou vhodné spíše pro menší plochy. Uvnitř jednostupňové sněhové frézy je rotující šnek, který důkladně vyčistí povrch a odvede sníh do odhazovacího komína a poté nastaveným směrem ven. Jednostupňové sněhové frézy mají méně výkonné motory, menší výbavu za to ale menší cenu.

Dvoustupňové sněhové frézy si již poradí i s tvrdým zledovatělým sněhem. Dvoustupňová sněhová fréza funguje tak že, ocelový rotující šnek přivádí sníh k turbíně a tou je poté vytlačen ven přes vyhazovací komín. Takto lze velice rychle odklidit velké množství sněhu. Rychlost o objem odklízeného sněhu je vždy závislá na výkonu motorů a šířce záběru. Dvoustupňové sněhové frézy jsou proto vhodné pro velké plochy a skvělou práci odvedou i v horských oblastech.

Při výběru sněhové frézy je důležité zvážit, jaké nároky budete mít na její provoz a jak velkou plochu budete potřebovat udržovat. Záleží také na terénu, který chcete frézovat, zdali je rovný nebo jestli budete potřebovat odklízet sníh ze svahu. Sněhové frézy jsou určeny na různý typ sněhu. Také byste měli vědět, jak velkou vrstvu sněhu budete odklízet a jak často bude sněhová fréza v provozu. Posledním kritériem při výběru sněhové frézy může být komfort při jejím provozu.

Pokud se plně spolehnete na prodejce zahradní techniky firmu, určitě uděláte dobře. Vše co potřebujete vědět na téma sněhové frézy a jejich výhody, jejich výběr či údržba se dovíte z úst nejpovolanějších. Technici firmy sněhové frézy nejdříve sestaví, vyzkouší a také vám je předvedou, dokonce v akci dostáváte zdarma potah na sněhové frézy při jejich garážování a jsou vám zdarma dovozeny na místo určení